Impregnat do drewna

Wysokiej jakości ogniochronny impregnat do drewna FOBOS® M-4 zabezpieczy drewno konstrukcyjne przed działaniem ognia, grzybów, pleśni oraz owadów, a tym samym wydłuży jego żywotność. Impregnat do drewna przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków w celu zabezpieczania drewnianych elementów podłogowych, więźby dachowej, ścian działowych i konstrukcyjnych oraz konstrukcji nośnych.

Impregnat do tkanin

Oprócz impregnatu do drewna oferujemy również ognioochronny impregnat do tkanin, wyrobów tekstylnych oraz wykładzin podłogowych. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury impregnat do tkanin SILIGNIT RW może być stosowany w obiektach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, budynki administracji, hotele itp.

Doświadczony producent impregnatów

Oferujemy najwyższej jakości impregnaty marki FOBOS®. Posiadamy ponad 40 letnie doświadczenie w produkcji impregnatów. Ich jakość potwierdza spełnianie przez nas wymogów normy PN-EN ISO 9001.

LUVENA sprzedaje zarówno impregnat do tkanin, jak i impregnat do drewna. Cena impregnatu zależy od jego rodzaju, wielkości opakowania oraz ilości zamawianych sztuk.

 

Przejdź do http://www.impregnatyfobos.pl