Sztuczne nawozy rolnicze – granulowane i pyliste

Nawożenie gleby ubogiej w składniki mineralne jest ważnym etapem uprawy roślin niemal wszystkich typów – zbóż, warzyw, owoców, rzepaku i użytków zielonych. Luvena, ceniony producent Superfosfatu, nawozów fosforowych i innych profesjonalnych produktów wzbogacających glebę, wychodzi naprzeciw potrzebom i przedsiębiorstw prowadzących duże uprawy i rolników uprawiających ziemię jedynie na własny użytek, oferując sprzedaż nawozów najwyższej klasy.

Nawożenie NPK – synergiczne działanie dla lepszych plonów

Jako czołowy producent nawozów rolniczych umożliwiamy naszym klientom nawożenie NPK za pomocą wieloskładnikowych nawozów mineralnych zawierających m.in. fosfor, potas oraz azot. Wieloskładnikowe nawozy sztuczne NPK znajdujące się w naszej ofercie to nawozy granulowane Lubofoska, Lubofos, Luboplon, optiplon oraz Superfosfat. Stosowanie tych nawozów należy dostosować do potrzeb nawozowych rośliny oraz zasobności gleby w przyswajalny potas i fosfor.

Luvena – producent Superfosfatu

LUVENA to znany producent Supefosfatu prostego, czyliwieloskładnikowych, wzbogaconych nawozów sztucznych zawierających pięciotlenek fosforu w dużym stężeniu i tlenek wapnia oraz trójtlenek siarki. Nawozy sztuczne z tej grupy charakteryzują się uniwersalnością. Mogą być stosowane do użyźniania wszystkich gleb, niezależnie od ich składu chemicznego. Produkowany Superfosfat pylisty i granulowany wykorzystywany jest w nawożeniu wszystkich roślin, przede wszystkim odmian potrzebujących do wzrostu zwiększonej ilości fosforu, na przykład rzepaku ozimego i jarego, roślin motylkowych drobnonasiennych, kapusty, zbóż różnego typu, ziemniaków, kukurydzy czy buraków. Ponadto, używanie Superfosfatu na użytkach zielonych poprawia jakość paszy dla przeżuwaczy. Superfosfaty mogą być stosowane na wszystkich glebach, niezależnie od ich składu chemicznego, przez cały okres wegetacji rośliny. W sprzedaży znajdziesz dwa typy Superfosfatu do przedsiewnego stosowania pod wszystkie rośliny uprawne: pylisty oraz w formie granulatu.

Ekologiczne nawozy granulowane najwyższej jakości – z miłości do planety

Jako producent Superfosfatu i innych nawozów rolniczych, dbamy o dobro Twoich upraw. Stosując wyroby proponowane przez naszą firmę, dostarczasz roślinom niezbędne składniki odżywcze. Naszym celem jest również troska o środowisko naturalne, dlatego mamy też w naszej ofercie Nawóz Ekologiczny 0-8-18, dozwolony do stosowania w rolnictwie ekologicznym. Nawóz ekologiczny produkowany jest jedynie z naturalnych kopalin, które nie są poddawane jakiejkolwiek obróbce chemicznej, która mogłaby wpływać na ich jakość czy stan środowiska. Nawozy granulowane ekologiczne zawierają cenne substancje czynne: pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w kwasach mineralnych, pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w 2% roztworze kwasu mrówkowego, tlenki magnezu i potasu rozpuszczalne w wodzie oraz siarkę całkowitą. Łatwy do równomiernego rozsiewania nawóz przeznaczony jest do stosowania pod wszystkie rośliny uprawne oraz na plantacjach wieloletnich. Wykazuje szczególnie wysoką efektywność na glebach lekko kwaśnych i kwaśnych. Co ważne, ze względu na obojętne pH jego stosowanie nie prowadzi do zakwaszania podłoża. Przez sprzedaż nawozów ekologicznych realnie wpływamy na rozwój odpowiedzialnego rolnictwa wyznaczającego kierunek rozwoju branży żywieniowej.

Nowoczesne nawozy mineralne

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji nasze nawozy mineralne skutecznie wspierają Twoje plony. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i wciąż się rozwijamy, aby nawożenie NPK, realizowane z wykorzystaniem naszych produktów, przynosiło klientom jak największe korzyści. Chcąc umożliwić ich zakup szerokiemu gronu odbiorców, dbamy również o korzystne ceny nawozów.

Ceny nawozów mineralnych

Zapraszamy do zapoznania się z cenami nawozów. W tym celu prosimy skontaktować się z naszym dystrybutorem działającym w Twojej okolicy. Nasi doświadczeni doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji dotyczących cen oraz właściwości poszczególnych produktów.

Nawozy granulowane Luvena – duży wybór dla lepszych plonów

Wysokiej klasy produkty Luvena spełnią oczekiwania osób pragnących wdrożyć na swoich uprawach kompleksowe nawożenie NPK. W katalogu nawozów producenta znajdziesz specyfiki o zróżnicowanym składzie i właściwościach: nawóz Lubofoska, Lubofosy, Luboplony, Superfosfaty, nawozy potasowe, Optiplony oraz nawóz ekologiczny.

Eksperci współtworzący markę Luvena już od ponad stu lat dbają o polskie plony. Atrakcyjne ceny nawozów, szeroki wybór nowoczesnych produktów o wysokiej skuteczności, forma ułatwiająca równomierne nawożenie podłoża i fachowe doradztwo sprawiają, że nawozy granulowane z logo Luvena cieszą się ogromnym zaufaniem najbardziej wymagających klientów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nawozów przejdź do strony: Nawozy rolnicze