Profesjonalne nawożenie NPK

Jako czołowy producent nawozów rolniczych umożliwiamy naszym klientom nawożenie NPK za pomocą wieloskładnikowych nawozów mineralnych zawierających m.in. fosfor, potas oraz azot. Wieloskładnikowe nawozy sztuczne NPK znajdujące się w naszej ofercie to nawozy granulowane Lubofoska, Lubofos, Luboplon oraz Superfosfat. Stosowanie tych nawozów należy dostosować do potrzeb nawozowych rośliny oraz zasobności gleby w przyswajalny potas i fosfor.

Luvena – producent Superfosfatu

LUVENA to znany producent Supefosfatu prostego. Produkowany Superfosfat pylisty oraz granulowany wykorzystywany jest w nawożeniu wszystkich roślin. Superfosfaty mogą być stosowane na wszystkich glebach, niezależnie od ich składu chemicznego, przez cały okres wegetacji rośliny.

Nawozy granulowane najwyższej jakości

Jako producent Superfosfatu i innych nawozów rolniczych, dbamy o dobro Twoich upraw. Stosując wyroby proponowane przez naszą firmę, dostarczasz roślinom niezbędne składniki odżywcze. Naszym celem jest również troska o środowisko naturalne. Dlatego mamy też w naszej ofercie Nawóz Ekologiczny 0-8-18, dozwolony do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Nowoczesne nawozy sztuczne

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji nasze nawozy sztuczne skutecznie wspierają Twoje plony. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i wciąż się rozwijamy, aby nawożenie NPK, realizowane z wykorzystaniem naszych produktów, przynosiło klientom jak największe korzyści. Chcąc umożliwić ich zakup szerokiemu gronu odbiorców, dbamy również o korzystne ceny nawozów.

Ceny nawozów mineralnych

Zapraszamy do zapoznania się z cenami nawozów. W tym celu prosimy skontaktować się z naszym dystrybutorem działającym w Twojej okolic.

 

Przejdź do https://nawozy.pl/