Nowoczesne nawozy rolnicze i ogrodnicze

Luvena to czołowy producent nawozów rolniczych i ogrodniczych w Polsce. Oferujemy nowoczesne nawozy rolnicze granulowane: Lubofoski, Superfosfaty, Lubofosy, Luboplony, nawozy potasowe, nawozy na wyłączność, a także nawóz ekologiczny 0-8-18. Oprócz tego zajmujemy się także produkcją nawozów ogrodniczych, w tym również interwencyjnych oraz ekologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów.

Nowoczesne nawozy

Przeznaczone są do stosowania przez profesjonalnych rolników, którzy zajmują się uprawą roślin uprawnych oraz prowadzeniem ogrodów czy sadów. Nowoczesne nawozy zawierają niezbędne mikroelementy odpowiadające za prawidłowy wzrost i rozwój upraw. Ich zbilansowane nawożenie pozwala uzyskać wysokie plony zbóż i owoców. Niezwykle istotne jest też prawidłowo przemyślany i dobór nawozów dostosowany do potrzeb każdej rośliny czy też uprawy. Sprzyja to ich szybkiemu wzrostowi i rozwojowi. Dodatkowo stają się mniej podatne na szkodniki, stresy środowiskowe oraz rzadziej chorują. Dopasowane nawozy dostarczają im wszystkie potrzebne składniki pokarmowe. Oferowane przez nas produkty służą do nawożenia w glebie. Ich wieloskładnikowość sprawia, że działają w sposób kompleksowy

Proponowane przez nas specjalistyczne nawozy wpływają także pozytywnie na przemiany, które zachodzą w glebach. W znaczący sposób sprzyjają mineralizacji resztek pożniwnych. Skutkuje to zwiększeniem zawartości próchnicy glebowej oraz bioróżnorodności, która jest niesamowicie pożyteczna dla mikroorganizmów. W portfolio naszej firmy znajduje się szereg nawozów, które z powodzeniem mogą być stosowane w uprawach roślin przemysłowych i ozdobnych. Główną cechą naszych produktów jest fakt, że są bezpieczne dla zdrowia człowieka i otaczającego środowiska. Ich innowacyjność sprawia, że nie powodują degradacji gleby, ani też nie szkodzą znajdującym się w pobliżu roślinom. Nasza szeroka oferta obfituje w nawozy obfitujące w wymagane składniki odżywcze. Dzięki temu, efektywnie odżywiają rośliny, zwiększają ich odporność na niekorzystne warunki środowiska, agrofagi oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Nawozy prosto od producenta

Nasze nawozy w zdecydowany sposób powodują lepsze wykorzystanie i metabolizm składników pokarmowych. Warto jednak pamiętać, że wymagania roślin w kontekście mikroelementów są zróżnicowane i uzależnione są od uprawianych gatunków. Z racji tego bardzo ważne jest dopasowanie nawozów ze względu na zawartości mikropierwiastków. Wiele roślin potrzebuje wapnia, który jest fundamentalnym składnikiem odpowiadającym za budowę ścian komórkowych. Podobnie jest w przypadku niezwykle pożytecznego azotu. Pierwiastek ten odpowiada za wzrost populacji mikroorganizmów glebowych. Dostarczając azot wraz z nawozami na resztki pożniwne, można znacząco przyspieszyć ich rozkład. W naszej ofercie można znaleźć nawozy uzupełniające fosfor w glebie, który także pełni rolę budulca wielu istotnych składników komórek roślin.

Luvena posiada w swojej ofercie innowacyjne i nowoczesne specjalistyczne nawozy bezpieczne dla środowiska oraz przeznaczone są do wszystkich typów upraw. Nasza firma stale dostarcza i opracowuje nowoczesne elementy technologii w zakresie nawozów. W ten sposób tworzymy fundamenty, które potwierdzają unikatowy skład, koncentrację i działanie naszych produktów. Sami zajmując się produkcją nawozów, mamy pełną kontrolę i realny wpływ na ich jakość oraz formułę.

Sprzedaż nawozów Luvena

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnych nawozów Luvena, skontaktuj się z naszym Wydziałem Handlu Nawozami telefonicznie lub mailowo. Sprzedaż nawozów Luvena odbywa się za pośrednictwem naszych dystrybutorów znajdujących się w całej Polsce.

Copyright © 2024 Luvena - Producent nawozów i impregnatów