• Aktualnie poszukujemy:

      Automatyk

    • Miejsce pracy: Luboń
    • Wymiar godzin: pełen etat
    • Rodzaj umowy: umowa o pracę

    Główne zadania na stanowisku:

    • Praca w środowisku produkcyjnym, w systemie zmianowy
    • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn, urządzeń, linii technologicznych pod względem elektronicznym,
    • Diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń,
    • Realizacja przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z harmonogramem,
    • Współpraca z obszarem produkcji i firmami wspierającymi

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia średniego – kierunkowego (automatyka, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne)
    • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    • Mile widziane uprawnienia: SEP do 1KV
    • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i AKP

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe plus premia
    • Bezpieczne miejsce pracy
    • Stabilizację – pracę w firmie posiadającej solidną pozycję na rynku
    • Szkolenia

      Praktykant / Praktykantka w Laboratorium

    • Miejsce pracy:
    • Wymiar godzin:
    • Rodzaj umowy:

    Wymagania:

    • student studiów chemicznych
    • dokładność, analityczność,

    Do obowiązków osoby na powyższym stanowisku należeć będzie:

    • pobieranie próbek do analiz,
    • zapoznanie się z metodyką analiz i samodzielne ich wykonywanie

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego, praktycznego doświadczenia w dużej firmie produkcyjnej

    Zainteresowanie osoby proszone są o przesłanie CV i/ lub wypełnienie formularza aplikacyjnego