Wynajem hal magazynowych w Luboniu

Luvena to nie tylko producent nawozów rolniczych i ogrodniczych. Działamy również jako firma deweloperska i inwestycyjna, która obecnie dysponuje powierzchniami magazynowymi, produkcyjnymi oraz biurowymi o łącznej powierzchni przekraczającej 42 tys. m2. Oferujemy wynajem hal magazynowych w Luboniu, powierzchni biurowych w Poznaniu, a także sal konferencyjnych w Luboniu.

Jak wynająć magazyn w Luboniu?

Aby wynająć magazyn w Luboniu, biuro w Poznaniu lub salę konferencyjną w Luboniu, wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie www.luvena-nieruchomosci.pl . Zajmujemy się budową nowych obiektów według zleceń i preferencji klientów. Budowa zajmuje nam 12 miesięcy od czasu podpisania umowy.

Wynajem biur i magazynów w Poznaniu

Nasze poznańskie biura i magazyny na wynajem zlokalizowane są przy ulicy Hallera, w dzielnicy Poznań-Grunwald. Zapewniamy wynajem biur i magazynów w Poznaniu w zmodernizowanych budynkach w wysokim, lub średnim standardzie technicznym. Dysponujemy zróżnicowanymi lokalami i zapewniamy usługi dodatkowe mające na celu wspieranie rozwoju firm.

 

Przejdź do http://luvena-nieruchomosci.pl